UA
RU
Ми соціальні
095 534-45-30

Стоматологія Ренесанс

Стоматологія Renessans - це абсолютно новий рівень якості послуг в сфері імплантології, протезування, а так же методів лікування зубів.

У своїй роботі ми використовуємо передові технології, багаторічний досвід і знання отримані від висококваліфікованих фахівців не тільки України, а й Європи, США, Південній Кореї:

  • комп'ютерний томограф, який відображає інформацію про стан зубів щелепно-лицевої ділянки, дозволяє в найкоротші терміни поставити правильний діагноз;
  • бездротової 3Shape, який дозволяє підвищити ефективність і точність робочого процесу стоматологів;
  • мікроскоп для лікування зубів і ін.

Обезболивание

Стоматологія Renessans в роботі використовує кілька видів анестетиків, які підбираються індивідуально.

Всім пацієнтам, які боятися, або відчувають певний дискомфорт, перед виконанням процедури проводять премедикацію і попереднє знеболення за допомогою спеціальних гелів місця уколу.

Пацієнтам, які мають серцеві захворювання підбираються спеціальні анестетики, які не викликають ускладнень.

Складні хірургічні операції проводимо під загальним наркозом.

Обезболивание

Стерильность

Ренесанс стоматологія піддає ретельній стерилізації всі інструменти, використовувані в роботі.

Етапи стерилізації: інструменти стерилізуються в дезінфікуючих розчинах протягом декількох годин, далі стерилізація відбувається в атоклаве «Granum» при температурі 134 ° C (попередньо інструменти упаковуються в стерильні одноразові пакети «Medikom») за спеціальною програмою.

І завершальним етапом є приміщення в спеціальний бокс «Панмед 1с», де всі інструменти стерильно зберігаються під постійним впливом ультрафіолетового випромінювання.

Стерильность