UA
RU
Ми соціальні
095 534-45-30

3D сканування зубів в м.Краматорськ

Цифрові технології стрімко увірвалися в усі галузі життя і медицини. Не обійшли стороною вони і стоматологію. На допомогу лікаря стоматолога прийшов внутрішньоротової сканер, який, по суті фотографує, фіксує унікальну анатомію порожнини рота пацієнта. Всю цю інформацію сканер передає на екран монітора комп'ютера, дозволяючи побачити інколи не помітні оку особливості або дефекти. У чому ж ще переваги даного апарату:

КОМФОРТ. Більше не потрібно робити зліпки! Цей етап не подобається нікому. Не треба сидіти з ложкою і силіконової масою в роті. Тепер замість цього доктор сканує вашу ротову порожнину за допомогою інтраоральний сканера - всього за кілька хвилин. І виходить дуже точний віртуальний "зліпок".

ТОЧНІСТЬ. Більшу частину ручної праці заміняє розумне цифрове обладнання, значить, спотворення зведені до мінімуму. Ви отримуєте саме ті реставрації, які і запланували спочатку зі своїм лікарем.

ЕСТЕТИКА. Ми працюємо з найсучаснішими і естетичними матеріалами. Наші реставрації неможливо відрізнити від своїх зубів.

ЦІНА. Ми реалізуємо політику комфортних цін на CAD / CAM стоматологію. Вартість цифрових реставрацій в нашій клініці не вище, ніж ціна звичайних (аналогових) коронок, вінірів або вкладок.

СПЕЦІАЛЬНА ОПЦІЯ! Тест-драйв посмішки. Ми надрукуємо модель зубів на 3D-принтері. Ви можете побачити, як буде виглядати ваша усмішка ще до початку лікування.

 

Вагомі причини звернутися до нас

365 днів на рік

Працюємо 365 днів на рік на ваше здоров'я. За попереднім записом. Запишіться на зручне для Вас час.

100+ клієнтів

Володарів чарівної усмішки і здорових зубів.

5лікарів

Велику увагу ми приділяємо професійному зростанню наших фахівців. Всі лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

12років

Кваліфікований персонал з досвідом роботи від 5 років.
Розпишемо кожен крок лікування і професійно вирішимо Вашу проблему.

Пройдіть обстеження!

Залиш заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення часу