UA
RU
Ми соціальні
095 534-45-30

Ендодонтія

Лікування каналів зуба

Кожен з Вас знає, що зуб складається з двох частин: коронки і кореня, який знаходиться в кістки щелепи. Усередині коренів зуба проходять тонкі кореневі канали, що містять судинно-нервовий пучок. Лікування каналів зубів направлено на усунення інфекції в запалених каналах.

Вартість лікування каналів визначається обсягом і складністю роботи.

Перш ніж приступити до лікування каналів, лікар нашої клініки проведе рентгенологічне дослідження для вимірювання довжини і визначення кількості запалених каналів.

Після цього виконується знеболювальна процедура. Лікування каналів без знеболення робиться тільки тоді, коли є протипоказання до введення анестезії.

За допомогою бормашини лікар видаляє змінені тканини зуба і досягає пульпарної камери. Лікування кореневих каналів бажано проводити в коффердамом (спеціальному гумовому хустці, який ізолює зуб від попадання слини).

При роботі з анатомічно складними каналами необхідно мати повний набір інструментів. Застосовуючи сучасні ротаційні інструменти, лікар видаляє вміст з кореневих каналів і розширює їх.

У нашій клініці використовуються фірмові ендодонтичні інструменти, що дозволяє легко і в максимально короткі терміни підготувати канал для подальшої пломбування.

Складну систему кореневих каналів не представляється можливим очистити тільки механічним способом. Тому протягом всього сеансу роботи кореневі канали постійно промиваються дезинфікуючим антисептиком - гіпохлорид натрію.

Для того, щоб лікар мав уявлення в якому обсязі проліковані канали, необхідний неодноразовий рентген-контроль.

Після дезінфекції, просушування, лікар приступає до пломбування кореневих каналів. І цей етап є дуже відповідальним у всій процедурі ендодонтичного лікування. Від лікаря на цьому етапі потрібні хороші мануальні навички, професійний досвід. Його завдання - герметично запломбувати канали. В арсеналі нашої клініки є достатня кількість сучасних матеріалів для пломбування каналу.

Виходячи з вищесказаного стає зрозуміло, що лікування кореневих каналів - процес досить копіткий і високотехнологічний, що вимагає великих витрат часу, витратних матеріалів. Від усього цього залежить в подальшому доля ваших зубів.

Результати

Эдо 1
Эдо 2

Вагомі причини звернутися до нас

365 днів на рік

Працюємо 365 днів на рік на ваше здоров'я. За попереднім записом. Запишіться на зручне для Вас час.

100+ клієнтів

Володарів чарівної усмішки і здорових зубів.

5лікарів

Велику увагу ми приділяємо професійному зростанню наших фахівців. Всі лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

12років

Кваліфікований персонал з досвідом роботи від 5 років.
Розпишемо кожен крок лікування і професійно вирішимо Вашу проблему.

Пройдіть обстеження!

Залиш заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення часу