UA
RU
Ми соціальні
095 534-45-30

Установка зубних імплантів в Краматорську, зуб на штифті

Кісткова пластика

Нерідко лікар-імплантолог стикається з проблемою дефіциту кісткової тканини для установки імпланта.

Зменшення обсягу кісткової тканини відбувається з різних причин:

- запальний процес в лунці;

- складне видалення зуба;

- індивідуальні особливості конституції людини.

В даний час в нашій практиці з'явилося дуже багато технік для нарощування кістки. Але про «кращої методикою» у Вашому індивідуальному випадку після проведення комп'ютерної томографії порадить хірург-стоматолог.

На деякі види пластик ми б хотіли звернути увагу:

1) Нарощування кістковою тканиною, взятої у самого пацієнта. На даний момент це є «золотим стандартом» в кістковій пластиці. Фрагменти власної кістки є прекрасним матеріалом для заповнення дефектів при відсутності ризику відторгнення.

2) Регенерація кісткової тканини з використанням донорської тканини і спеціальних мембран. Кісткова пластика, в залежності від застосованого методу регенерації відбувається протягом 3-9 місяців.

3) Ще одним різновидом серед часто використовуваних процедур нарощування кістки є операція синус - ліфтингу. Ця операція показана при підготовці до імплантації зубів в бічному відділі верхньої щелепи. Проводиться в області гайморової пазухи. При цьому відбувається відшаровування мембрани, яка вистилає пазуху, підняття її та укладання. Дуже часто ця маніпуляція проводиться разом з установкою імплантів.

4) Останнім часом, завдяки розвитку нових технологій і застосування високоточних інструментів все частіше проводиться операція «закритий синус - ліфтинг». Це малоінвазивна процедура, коли відшаровування мембрани відбувається через канал, в який встановлений імплант.

На жаль, нарощування кістки більш складна процедура, ніж установка імпланта. Як правило, після кісткової пластики велика ймовірність появи набряків, гематом, болю, підвищення температури великих, ніж при установці імплантів.

Часті питання

Вагомі причини звернутися до нас

365 днів на рік

Працюємо 365 днів на рік на ваше здоров'я. За попереднім записом. Запишіться на зручне для Вас час.

100+ клієнтів

Володарів чарівної усмішки і здорових зубів.

5лікарів

Велику увагу ми приділяємо професійному зростанню наших фахівців. Всі лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

12років

Кваліфікований персонал з досвідом роботи від 5 років.
Розпишемо кожен крок лікування і професійно вирішимо Вашу проблему.

Пройдіть обстеження!

Залиш заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення часу