UA
RU
Ми соціальні
095 534-45-30

Лікування карієсу

Лікування карієсу складається з декількох етапів:

1. Виявлення каріозної порожнини.

2. Іноді для діагностики лікар призначає додаткові методи дослідження, такі як, комп'ютерна томографія, яка дозволяє виявити карієс на ранніх стадіях розвитку.

3. Найчастіше для лікування карієсу лікар проводить анестезію. У клініці «Ренесанс» можливо зробити так звану «комп'ютерну анестезію», яка дозволяє безболісно зробити ін'єкцію.

4. Потім лікар за допомогою бормашини видаляє всі змінені тканини зуба, ізолюючи зуб від слини. Для ізоляції застосовуються ватні тампони або коффердам (латексний хустку, який натягується на зуб і закріплюється спеціальними зажимами). Для відновлення стінок зуба, лікар може встановити матрицю або клини.

5. На завершальному етапі, щоб пломба мало відрізнялася від вилікуваного зуба, проводиться визначення колірної гами матеріалу. Після цього зуб протруюють спеціальної кислотою і покривають адгезивним матеріалом - клеєм для пломби. Коли клей вбереться, його фотополімеризуються лампою. Після відтворення форми зуба, пломба шліфується і полірується для отримання натурального блиску зуба.

Результати

Кариес
Кариес 2

Вагомі причини звернутися до нас

365 днів на рік

Працюємо 365 днів на рік на ваше здоров'я. За попереднім записом. Запишіться на зручне для Вас час.

100+ клієнтів

Володарів чарівної усмішки і здорових зубів.

5лікарів

Велику увагу ми приділяємо професійному зростанню наших фахівців. Всі лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

12років

Кваліфікований персонал з досвідом роботи від 5 років.
Розпишемо кожен крок лікування і професійно вирішимо Вашу проблему.

Пройдіть обстеження!

Залиш заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення часу