UA
RU
Ми соціальні
095 534-45-30

Услуга наркоза в Краматорске

Седативний наркоз в стоматології (від 18 років)

Страх перед стоматологічними процедурами - досить поширене явище. Боязнь болю є найпоширенішою причиною, по якій багато пацієнтів приходять в стоматологічну клініку занадто пізно або взагалі не відвідують лікаря.

І дійсно, не так давно кожне відвідування стоматолога супроводжувалося дискомфортними відчуттями. Однак сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні дієвими анестетиками, які дозволяють провести терапевтичні або хірургічні процедури без болю і негативних емоцій. Проте, дентофобія здатна досить сильно ускладнити процес лікування, оскільки неконтрольована паніка заважає пацієнтові виконувати всі команди лікаря. Сильні емоції також знижують поріг чутливості, через що навіть найпростіші маніпуляції доставляють хворобливі відчуття. Крім того, при сильному хвилюванні зростають негативні реакції з боку серця і кровоносних судин.

Ідеальним рішенням проблеми зняття емоційної та фізичної напруги при відвідуванні стоматолога є седація. Седативні препарати не мають знеболюючу дію, вони застосовуються на додаток до місцевих анестетиків і стабілізують емоційний стан пацієнта, дозволяючи лікарю безперешкодно провести всі необхідні процедури.

Седация зазвичай використовується в наступних випадках:

  • множинне вживлення імплантатів; нарощування кісткової тканини;
  • складне видалення зубів (багатокореневих і зубів мудрості);
  • тривалі стоматологічні процедури;
  • яскраво виражена стоматофобія;
  • підвищена чутливість до болю;
  • підвищений артеріальний тиск;
  • сильний блювотний рефлекс;
  • стоматологічне лікування в дитячому віці.

Крім того, при відсутності протипоказань седативний наркоз можна проводити за бажанням пацієнта при будь-яких терапевтичних та хірургічних маніпуляціях в порожнині рота.

Переваги седативного наркозу

Седация в стоматології - це ефективний і безпечний спосіб фізичного та емоційного розслаблення пацієнта, який дає можливість заспокоїти хворого і занурити його в напівсонний або сонний стан. Седативні препарати захищають психіку пацієнта від негативних емоцій, але зберігають життєво важливі рефлекси. А в разі поверхневої седації хворий навіть здатний виконувати команди лікаря, але при цьому у нього не зберігаються спогади про сам процес.

Седативний наркоз в стоматології дозволяє виконати більший обсяг лікувальних процедур за одне відвідування стоматолога. Це скорочує кількість візитів до лікаря, дозволяє заощадити час і сили пацієнта.

Седация в стоматології повністю позбавляє пацієнта від тривожності і негативних вражень. Після седативною анестезії у пацієнта залишаються тільки позитивні спогади.

Вагомі причини звернутися до нас

365 днів на рік

Працюємо 365 днів на рік на ваше здоров'я. За попереднім записом. Запишіться на зручне для Вас час.

100+ клієнтів

Володарів чарівної усмішки і здорових зубів.

5лікарів

Велику увагу ми приділяємо професійному зростанню наших фахівців. Всі лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

12років

Кваліфікований персонал з досвідом роботи від 5 років.
Розпишемо кожен крок лікування і професійно вирішимо Вашу проблему.

Пройдіть обстеження!

Залиш заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення часу