UA
RU
Ми соціальні
095 534-45-30

Чистка зубів

У каждого человека в результате естественных процессов, со временем на эмали зубов, либо на ортопедических конструкциях типа: коронки, керамические виниры, композитные виниры, происходит образование зубных отложений, налета, над и поддесневых зубных камней, которые невозможно убрать самостоятельно с помощью зубной щетки, нити или другими способами домашней чистки. Поэтому, в среднем, раз в 5 – 6 месяцев, но не реже чем раз в 8 месяцев, в зависимости от степени образования налета и отложение, следует посещать стоматолога и проводить профессиональную чистку зубов в стоматологии «Ренессанс».

В комплексе мероприятий, необходимых для чистки зубов, проводимых в нашей стоматологии, применяется ультразвук, полировочные щетки и пасты, содержащие вещества, укрепляющие эмаль и современный аппарат «KaVo RONDOflex plus».

 

Після проведення професійної гігієни зубів в нашій клініці, поверхня зубів ставати більш гладкою, ніж після ручної обробки, але тим не менш, все поверхні додатково поліруються в ручну, для досягнення максимального ефекту. Є просте правило: чим більш гладкою буде поверхню емалі зубів, тим менше нальоту і відкладень на ній затримається в майбутньому. Іноді при професійної ультразвукової чищенні присутня необхідність застосування місцевої анестезії. В основному, це відбувається в тих випадках, коли є присутнім необхідність зняття «поддесневого» і «наддесневого» нальоту і зубних каменів при запалених яснах і т.д. Всі ці процедури в комплексі дають хороший ефект, а саме - зуби світлішають і набувають початковий колір. Так як зубний наліт і зубні камені провокують виникнення карієсу, пародонтиту та пародонтозу то своєчасне обстеження та виконання чистки зубів застрахує Вас від можливих проблем в подальшому і фінансових втрат, пов'язаних з розвитком захворювання перерахованих вище. Нижче пропонуємо до Вашої уваги фото до і після проведення чистки зубів.

Етапи лікування

1

ПЕРШИЙ ЕТАП

Ультразвукове видалення зубного каменю і нальоту

2

ДРУГИЙ ЕТАП

Зняття зубних відкладень і полірування емалі методом «AirFlow»

3

ТРЕТІЙ ЕТАП

Фінішна полірування поверхні зубів професійними щітками і пастами

4

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП

При необхідності нанесення фторсодержащего препарату

5

П'ЯТИЙ ЕТАП

Консультація з гігієни порожнини рота

Результати

Чистка зубов
Чистка зубов 2

Вагомі причини звернутися до нас

365 днів на рік

Працюємо 365 днів на рік на ваше здоров'я. За попереднім записом. Запишіться на зручне для Вас час.

100+ клієнтів

Володарів чарівної усмішки і здорових зубів.

5лікарів

Велику увагу ми приділяємо професійному зростанню наших фахівців. Всі лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

12років

Кваліфікований персонал з досвідом роботи від 5 років.
Розпишемо кожен крок лікування і професійно вирішимо Вашу проблему.

Пройдіть обстеження!

Залиш заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення часу