UA
RU
Ми соціальні
095 534-45-30

Відбілювання зубів

В даний час процедура відбілювання зубів є дуже затребуваною серед пацієнтів. Сучасне відбілювання дозволяє отримати природні білосніжні зуби безпечним і доступним способом максимально швидко. Фахівці стоматології "Ренесанс" знають секрет бездоганної і красивої посмішки. Успішний результат гарантує застосування сучасних методів, нового обладнання та якісних матеріалів. Відбілювання - це процедура очищення поверхні емалі від нальоту, яка допомагає не тільки освітлити зуби, але і вивести пігментацію з зубних тканин. У стоматології існує багато систем відбілювання зубного ряду. Серед недоліків спостерігається підвищена чутливість емалі, її поступове витончення, необхідність дотримання суворої дієти. Крім того, відбілювання зубів не здатне вплинути на колір пломб, коронок і імплантів.

Вибілювати зуби категорично забороняється:

• дітям до 16 років;

• годуючим і вагітним;

• при наявності пародонтиту або карієсу;

• якщо є брекет-система або недавно її зняли;

• при алергії на компоненти перекису, інші речовини, які є в складі відбілюючих засобів;

• при підвищеній чутливості зубів і тонкої емалі;

• якщо є ерозії і встановлено багато пломб.

У нашій клініці використовується фотовибілювання.

Фотовідбілювання зубів - з фронтальної сторони зуба наноситься гель з перекисом водню, потім на нього направляється лампа, промені якої активізують структуру гелю. Він проникає в зубні тканини і знищує пігментацію. Під впливом гелю із застосуванням спеціальної лампи емаль світлішає. Світлові кванти нагрівають гель, виділяється кисень, а його молекули руйнують пігмент.

Перед проходженням процедури відбілювання за кілька днів необхідно провести професійну чистку зубів і пролікувати всі зуби.

• в перший тиждень після відбілювання не потрібно пити чай, червоне вино, кава. Доведеться відмовитися від цілого ряду продуктів: яскравих ягід, буряка, коли, а також не курити. Обов'язковою умовою, яке запобігатиме потемніння емалі, буде «Біла дієта».

• в майбутньому потрібно переглянути свій раціон харчування і відмовитися від продуктів, що містять барвники. В такому випадку результат буде триматися до 1-2 років.

Результати

Отбеливание 1
Отбеливание 2

Вагомі причини звернутися до нас

365 днів на рік

Працюємо 365 днів на рік на ваше здоров'я. За попереднім записом. Запишіться на зручне для Вас час.

100+ клієнтів

Володарів чарівної усмішки і здорових зубів.

5лікарів

Велику увагу ми приділяємо професійному зростанню наших фахівців. Всі лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

12років

Кваліфікований персонал з досвідом роботи від 5 років.
Розпишемо кожен крок лікування і професійно вирішимо Вашу проблему.

Пройдіть обстеження!

Залиш заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення часу