UA
RU
Ми соціальні
095 534-45-30

Зубне протезування в Краматорську, вставити зуб, коронки

Зубні коронки

У більшості пацієнтів виникає питання - навіщо накривати зуб коронкою?

Зубна коронка вирішує кілька завдань:

1. Захист зруйнованого зуба внаслідок каріозного процесу. Це стосується зубів, в яких вилучені нерви. Ці зуби виглядають не досить естетично, в них з'являється крихкість. Вони гірше протистоять жувальних навантажень і можуть «тріснути» в самий не підходящий момент. Природно, такі зуби, як правило, видаляються.

2. Естетичність і багатофункціональність. Останнім часом сучасні коронки за своїми естетичними властивостями не поступаються природним зубам, а найчастіше набагато красивіше природних. Металокераміка в 90-і роки в нашій країні стала справжньою «естетичної бомбою» в стоматології. І вже на протязі не одного десятиліття є популярною серед пацієнтів, завдяки вдалому поєднанню надійності, вартості, естетики. Основою металокерамічних коронок є кобальто-хромовий сплав, рідше золото, на які наноситься керамічна маса. Металокерамічні коронки допомагають запротезіровать роботи будь-якої протяжністю і складністю. Але у металокерамічних коронок є і серйозні недоліки:
- обточування великої кількості тканин зуба (від 1,5 до 2,5 мм). Через це зуб доводиться депульпувати (видаляти нерви);
- непереносимість організмом компонентів, з яких виготовлений протез (особливо на домішки металу). Безсумнівно, металокерамічні протези міцні і зручні, але на сьогоднішній день вони не є еталоном і стандартом в естетичній стоматології.

Останнім часом металокерамічні коронки все більше замінюються безметалове коронками. Світлопропускна здатність, форма, колірна гамма безметаллових коронок створюють ефект повної ідентичності зі своїми натуральними зубами. При цьому при проведенні протезування не використовується металевий каркас, який присутній в металокерамічних коронках і негативно впливає на ясна.

Ще однією перевагою безметаллових коронок є биосовместимость їх з організмом. Вони не викликають алергічних реакцій.

Також хотілося відзначити, що при протезуванні безметалове коронками найчастіше немає необхідності у видаленні нерва, так як товщина коронки мінімальна.

Термін експлуатації безметаллових коронок тривалий і становить - 7-10 років.

Конструкції безметаллових коронок - високотехнологічні, виготовляються на основі технології САД-САМ, на високоточному обладнанні.

Звичайно, недоліком безметаллових коронок є їх ціна, оскільки витратні матеріали та обладнання, що відрізняються високою вартістю. Так, вони найдорожчий, але і самий затребуваний варіант протезування пошкоджених зубів.

Результати

Коронка 1
Коронка 2
Коронка 3
Коронка 4

Вагомі причини звернутися до нас

365 днів на рік

Працюємо 365 днів на рік на ваше здоров'я. За попереднім записом. Запишіться на зручне для Вас час.

100+ клієнтів

Володарів чарівної усмішки і здорових зубів.

5лікарів

Велику увагу ми приділяємо професійному зростанню наших фахівців. Всі лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

12років

Кваліфікований персонал з досвідом роботи від 5 років.
Розпишемо кожен крок лікування і професійно вирішимо Вашу проблему.

Пройдіть обстеження!

Залиш заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення часу