UA
RU
Ми соціальні
095 534-45-30

Корейські імпланти, німецькі імпланти ICX, швейцарські імпланти Штрауман

Імпланти Штрауман (Straumann)

Імпланти, які виробляє швейцарська фірма Straumann вважаються одними з кращих в світі. Імпланти Straumann популярні більш ніж в 100 країнах світу. Ця компанія стала піонером в світі імплантології в 50-і роки минулого століття. Одними з перших імпланти були випущені саме компанією Straumann.

Імпланти Straumann - це виріб преміум класу. Його висока собівартість обумовлена ​​інноваційними рішеннями, які втілюють в життя фахівці цього виробника. Контролю якості продукції в процесі виробництва тут приділяють особливе значення, а готові вироби тестуються під потужними мікроскопами.

Особливості системи Штрауман (Straumann)

Імпланти Straumann виготовляються з чистого титану і не містять домішок (наприклад, ванадію, алюмінію), що покращує процес інтеграції імпланта до кістки. Тому ці імпланти приживаються у людей швидше, ніж всі інші.

Компанія Straumann в 2009 році почала виробництво імплантів з унікального матеріалу Roxolid (сплав титану з діоксидом цирконію), який забезпечує максимальну міцність цих імплантів.

Важливу роль відіграє і поверхню імплантів Straumann. Запатентована унікальна обробка титану (її технологія тримається в найсуворішому секреті) дозволяє імпланти приживлення в найкоротші терміни.

Імпланти ICX (Німеччина)

Імпланти німецької фірми ICX вважаються європейської класикою в світі серед існуючих систем.

Різноманітність імплантатів ICX дозволяє вирішити абсолютно будь-яку клінічну задачу. Це унікальна система дентальних конструкцій, яка має оптимальне співвідношення параметрів "якість-надійність - ціна". Імплантати ICX виготовлені з титану зі збільшеним межею міцності. Особливістю цих імплантів є те, що абатмент і коронка мають конусний з'єднання, що дозволяє гарантувати герметичність, надійність за рахунок точності прилягання деталей і пропорційного розподілу навантаження. За рахунок того, що конструкція повністю закрита від мікробів, розвиток переімплантіта зведено практично до мінімуму.

Єдиним недоліком цієї системи є невеликий вибір розмірів імплантів, що іноді ускладнює установку їх у складних ситуаціях.

Корейські імпланти

У нашій клініці представлені наступні виробники імплантів з Південної Кореї - Neobiotech, Megagen, INNO.

На сьогоднішній день корейські виробники імплантів є одними з найбільш швидко, високотехнологічних в світі. Ці системи характеризуються доступною ціною, зручністю в роботі для лікаря, а також великим вибором розмірів в лінійці різновидів імплантів. Вони відповідають всім естетичним і якісним вимогам, показують дуже високі результати в області імплантації.

Імпланти цих виробників встановлюються в різних складних випадках без проведення кісткових пластик, коли інші системи не можуть «похвалитися» в наявності таких характеристик.

Південнокорейські імпланти приживаються трохи довше в порівнянні з імплантами компанії Straumann, але на якість і терміни експлуатації це ніяк не відбивається.

Вагомі причини звернутися до нас

365 днів на рік

Працюємо 365 днів на рік на ваше здоров'я. За попереднім записом. Запишіться на зручне для Вас час.

100+ клієнтів

Володарів чарівної усмішки і здорових зубів.

5лікарів

Велику увагу ми приділяємо професійному зростанню наших фахівців. Всі лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

12років

Кваліфікований персонал з досвідом роботи від 5 років.
Розпишемо кожен крок лікування і професійно вирішимо Вашу проблему.

Пройдіть обстеження!

Залиш заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення часу